Test na COVID 19

TEST na koronavirus v těle. TEST na COVID-19

Máte, nebo nemáte koronavirus v těle?

V případě, že máte zájem o vyšetření přímého průkazu infekce stěrem (metoda PCR) nebo změření hladiny protilátek na COVID-19 odběrem žilní krve.

Test na přímý průkaz infekce

Provádí se výtěrem z nosohltanu. Tento test vám jedinou schválenou metodou (PCR) zjistí přítomnost viru SARS-CoV-2 v těle. Na základě výsledku vám vystavíme potvrzení, které potřebujete například pro návrat ze zahraničí. Tento test děláme pouze na vybraných pracovištích.

Vyšetření pro samoplátce je prováděno pouze z preventivních důvodů, a proto nemůže být odběr proveden osobám s klinickými příznaky onemocnění COVID-19.

Jak se nechat otestovat?

REZERVAČNÍM SYSTÉMU si vyberte odběrové pracoviště a zarezervujte si konkrétní datum a čas odběru. Na e-mail, který jste uvedli v registraci dostane všechny pokyny. Rezervační systém není podporovaný v internetovém prohlížeči Internet Explorer

Změnu rezervace lze provézt nejpozději 48 hodin před odběrem přímo v rezervačním systému po příhlášení do uživatelského účtu. 

Na těchto odběrových pracovištích je možné objednání pouze přes rezervační systém:

Samoplátci

Vyšetření pro samoplátce je prováděno pouze z preventivních důvodů, a proto nemůže být odběr proveden osobám s klinickými příznaky onemocnění COVID-19.

Samoplátci + indikovaní pacienti

Pokud se chcete objednat na odběrové pracoviště České Budějovice, U Tří lvů, zavolejte na číslo +420 731 595 088.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Na odběr se dostavte v přesně rezervovaný čas. Každý testovaný se registruje samostatně na svůj termín.

Žádanky

PCR test na přímý průkaz infekce SARS-CoV-2DOWNLOAD

Test na přítomnost protilátek v krviDOWNLOAD

Test na přítomnost protilátek v krvi ENDOWNLOAD

Infolinka:

+420 800 100 073
covidlinka@synlab.com

Po-pá: 7:00 – 19:00
So:       8:00 – 14:00

O výsledcích testů na koronavirus budeme informovat pomocí SMS.