Kde se očkovat proti COVIDu

Kde se očkovat proti COVIDu

očkování proti covidu

Centrální registr očkování proti COVIDu-19 koronaviru. Sledujte naše stránky, kde jsou informace k očkování proti koronaviru na jednom místě.

Jihočeský kraj v pondělí jako první představí koncepci, podle které chce postupně naočkovat co nejvíc obyvatel proti covidu-19. V regionu se hodlají vydat německou cestou a využít vakcinační centra. Strategii kraj nabídne ministerstvu zdravotnictví k využití i ve zbytku Česka.

Celorepublikově má koordinaci očkovací strategie na starosti Zdeněk Blahuta, kterého si vybral ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO). Premiér Andrej Babiš (ANO) původně hledal pro očkování i vládního zmocněnce, koncem prosince ale oznámil, že záštitu nad náročnou logistickou operací přebírá sám.

Podle ministerského předsedy je očkování jednou z největších výzev příštích měsíců. „Jedině tak ochráníme náš zdravotní systém a budeme uvolňovat opatření. Očkování je cesta k normálnímu životu. Ta cesta je ale dlouhá,“ řekl Babiš v novoročním projevu.

Také prezident Miloš Zeman vyzval už ve svém vánočním poselství Čechy, aby se nechali proti covidu-19 naočkovat.

Registrace očkování proti covidu v Praze.

ZDROJ: https://tn.nova.cz/clanek/prvni-kraj-predstavi-jak-bude-ockovat-obyvatelstvo-koncepci-nabidne-statu.html

 

4 Odpovědi

  1. Zdenka Alexová napsal:

    Kdo odveze 90 leté manžele na očkování? Kde je zveřejněn seznam očkovacích center_?

  2. Marie Koudelkova napsal:

    Kdy se budou moct regitrovat na ockovani mentalne hendikepovani /autista 35 let/ a rodice kteri o nej pecuji .Dekuji za odpoved

  3. Zdena napsal:

    Mohu se nechat naočkovat v jiném městě nebo jiném kraji než je mé stálé bydliště?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *