Návod k registraci očkování proti COVID-19 koronavirus

Návod k registraci očkování proti COVID-19 koronavirus

centrální rezervační systém

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory
Stručný návod k registraci očkování proti COVID-19 krok po kroku:
 • Zájemce o očkování z řad zdravotníků nebo seniorů se nejprve registruje na webu crs.uzis.cz nebo registrace.mzcr.cz a telefonní linku 1221
 • Při vstupu do formuláře zadáte telefonní číslo, na které přijde kód pro potvrzení, což je bezpečnostní opatření proti neoprávněnému přihlašování do počítačových programů.
 • Přihlášený bude poté zadávat jméno, trvalé bydliště, rodné číslo a číslo a název své zdravotní pojišťovny, vybere také preferované místo, kde se chce nechat očkovat.
 • Až očkovací centrum vypíše první volné termíny, bude si je moci přihlášený zájemce rezervovat.
 • Bude na to registračním systémem upozorněn pomocí SMS a přijde mu další kód, kterým svou rezervaci potvrdí.
 • Vybírat si rovnou bude termín pro obě dávky.

Registrace k očkování pro seniory

Přehledně: Registrace k očkování pro seniory startuje v pátek. Takhle bude vypadat

Registrace na očkování proti covidu-19 začne v pátek 15. ledna v 08:00. Na tiskové konferenci ministerstva zdravotnictví do dnes řekl premiér Andrej Babiš (ANO). Hlásit se mohou lidé starší 80 let přes web crs.uzis.cz nebo telefonní linku 1221. S přihlašováním jim mohou pomoci další osoby, například příbuzní, ale také jejich praktičtí lékaři. Potřeba je k potvrzení registrace mobilní telefon. Jedná se i o možnosti registrace v lékárně. Zdravotníci se mají podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) hlásit dál přes zdravotnická zařízení, registrace pro ně začne 18. ledna nebo nejpozději 22. ledna. Sledujte tiskovou konferenci premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) ke spuštění systému.

„Důvodem je to, aby se někdo nepokoušel podvádět. Během víkendu bude systém provázaný s databází zdravotníků v ČR,“ řekl ministr k pozdější registraci pro zdravotnické profese. Pomoci seniorům s přihlašováním mohou také například praktičtí lékaři, jedná se také o lékárnách.

Kdy jejich očkování začne, není přesně určeno, termíny si určí sama rezervační místa podle kapacit. Dohromady bude v první etapě očkováno asi 830.000 lidí, kromě seniorů nad 80 let a bydlících v domovech důchodců také všichni zdravotníci. Podle vakcinační strategie by se to mělo zvládnout za leden a únor.

„Registrace a rezervace nemusí nutně proběhnout ve stejném termínu. Určitě se nestane, že všichni lidé, kteří se zaregistrují hned první den, dostanou termín, protože vakcín je omezení množství,“ řekl Blatný.Očkování v různých centrech může být podle jejich kapacit či dodávek vakcíny zahájeno v různý čas. V současné době je jich 31, většinou při velkých nemocnicích. Postupně budou vznikat také velkokapacitní centra například v kulturních domech, sportovních halách nebo dalších místech s možností parkování většího množství lidí. Za prvních 18 dní bylo v Česku vakcínu dostalo 70 tisíc lidí. Nově musí centra každého nahlásit do systému v den, kdy byl očkován. Dodáno bylo dosud 196.000 dávek vakcíny od firem Pfizer a BioNTech a 8400 od firmy Moderna.

ZDROJ: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/666475/prehledne-registrace-k-ockovani-pro-seniory-startuje-v-patek-takhle-bude-vypadat.html

 

23 Odpovědi

 1. Kratochvílová Marta napsal:

  Dobrý den chtěla bych k vám obejdnam babičkou do slanyho na očkování

 2. hnátek napsal:

  takže až v 8 hodin.
  já se chtěl přihlásit už teď.
  hnátek

 3. Eva Hrstková napsal:

  Dobrý den. Jmenuji se Eva Hrstková, 20.1.2021 mi bude 84 let .Chci se registrovat na očkování proti covidu 19. Bydlím v Mostě. Děkuji Eva Hrstková

 4. Zdeněk Šustr napsal:

  Jw 8,15 a NIC!

 5. Choděra Vladislav napsal:

  přihláška pro registraci na očkování

 6. Jana napsal:

  Tak tohle je opravdu trapné! Tenhle stát není z našich daní schopný zajistit ani funkční registr.

 7. JOSEF VYSKOČIL napsal:

  Žádám o registraci k očkování osob starších 80 let

 8. hana kavková napsal:

  nemohu se přihlásit,už pětkrát mi přišel pin ale špatný,co dělám špatně

 9. žádám o registraci na očkování covid-19, mám cukrovku a píchám si inzulín

 10. Mám věk 87, mám cukrovku a píchám si inzulín a beru warfarin na ředění krve, ádám o polikliniku VZP, kde je středisko očkování ve 3. patře, omlouvám se, ale v prvním přihlášení jsem neuvedl věk

 11. Karel napsal:

  Jak systém brání podobnému jednání-předbíhání?
  Za zvýšené zdravotní riziko se nepovažuje onkologický pacient 75+ po operaci a ozařování, trvale sledován specializovaným pracovištěm? Totéž s leidenskou mutací sráživosti krve s medikací Varfarinem a trvalým sledováním lékařem?

 12. PAVEL KAKUR napsal:

  DOBRY DEN CHTĚL BYCH SI UDĚLAD TEST NA KOVID19

 13. Jiří Kořan napsal:

  Nelze se registrovat v systému ,,registrace.mzcr.cz“ pro osoby 70+ .Registrace proběhla dne1.3.2021 v 00.15 hod.Stále je v registru nastaven 80+.

 14. Marcela Švecová napsal:

  Dobrý den, chci se objednat na očkování . Bydlím v Brně a je mně 72 let.

 15. Marcela Švecová napsal:

  Kde se mám objednat na očkování v Brně. Je mně72 let.

 16. Alena Kalakajová napsal:

  Dobrý den,
  jsem důchodkyně 73 roků, chtěla bych se zaregistrovat na očkování a to v Praze, jsem bydliště Předboj 436, Praha – východ, moje obvodní lékařka je působištěm na poliklinice Prosek.
  Nevím, jak dál postupovat. Děkuji za informaci.

 17. Milan Fazekaš napsal:

  já 77.let -Žena 75. bydliště Chomutov -registrace na očkování proti Covidu 19.

 18. Ing.Jaroslav Hervíř, Č.B., Zachariášova 704/20. napsal:

  Mojí manželce je 74 roků.Bydlíme v Českých Budějovicích to asi 160 km do Prahy. Na objednávku očkování byla objednána do Thomajerovy nemocnice v Praze. Vysvětlete mi, proč v některých krajích mohou očkovat praktičtí lékaři, ale z Českých Budějovic musí starší lidé jezdit do Prahy.

 19. Krejčíková napsal:

  Chci zrušit registraci v národním registru na očkování do Mulačovy nemocnice Plzeň. Můj praktický lékař očkuje rychleji než tam, u něj by se na mě už dostalo, kdežto v nemocnici to vypadá ještě minimálně na měsíc. Jak to lze provést? Děkuji

 20. Martina Pravcová napsal:

  Dobrý den,
  bohužel nelze zaregistrovat onkologického pacienta věku 62 let.Jeho onkolog pacienta odkázal na obvodního lékaře,ale ten bohužel neočkuje,protože nemá vakcíny……..Na Vaší lince bylo odpovězeno,že bohužel…….zkusit sehnat jiného lékaře……To se nám nepodařilo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *