Očkovací centrum Ostrava

Očkovací centrum Ostrava

Nejprodávanější zboží:

    
České roušky 50 ks České FFP2 respirátory Antigenní RychloTEST  Angigenní test ze slin  
České roušky a FFP2 respirátory

Velkokapacitní očkovací centrum Ostrava

Velkokapacitní očkovací centrum na ostravském výstavišti Černá louka se otevře zřejmě až v polovině února. Do té doby budou kraji stačit nemocnice či kliniky, které se do očkování veřejnosti zapojí.

Vakcinační strategie počítá s tím, že v první fázi budou očkováni především zdravotníci, kteří se starají o nemocné s covidem-19, senioři v domovech seniorů a také personál těchto zařízení a dále pak právě lidé starší 80 let, protože mají vyšší pravděpodobnost těžkého průběhu nemoci. Rezervační systém pro očkování proti covidu-19 bude pro lidi nad 80 let spuštěn 15. ledna, pro ostatní pak od 1. února.

 

5 Odpovědi

 1. zdenek šišák napsal:

  točí hlava

 2. zdenek šišák napsal:

  točí hlava bolí nohy jde jak OPILÝ

 3. zdenek šišák napsal:

  točí hlava nohy bolí jsem slabe svaly nevím dojdu 200 metry

 4. Ladislav Mazur napsal:

  Dnes jsem se byl očkovat proti covidu na ostravském výstavišti.V pátek jsem se zaregistroval a dnes v pondělí jsem dostal první dávku očkovací látky.Byl jsem neuvěřitelně spokojen s přístupem personálu i zdravotníků.
  Byli milí usměvaví.Byl jsem nadšen.
  Neuvěřitelně jsem rozčarován některými lidmi co mají pořád nějaké výhrady.Jsou neuvěřitelně nespokojení a ani si neuvědomují,že se o ně někdo stará jen tak ,zadarmo ,z jejich zdravotního pojištění.Chtěl bych jim vzkázat,aby si uvědomili,že to není povinnost se o ně starat takovým způsobem a měli by si uvědomit kde žijí a jaké mají výhody.Byl jsem v jedné africké zemi a někdy bych měl chuť je tam zavřít aspoň na měsíc,aby si uvědomili jak se mají dobře v Česku a jak by měli opětovat úsměv a poděkování všem, co se o ně ,nejen ve zdravotnictví, starají celé dny a pořád musí mít dobrou náladu.Smekám před všemi, kteří to ve zdravotnictví v této době takhle úžasně zvládají. Děkuji.

 5. Mária Křemečková napsal:

  Očkování na Covid 19, nejlépe vakcínou Phizer, v městské nemocnici Fifejdy. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *